Lietuvos Elektromobilių Asociacija (LEA) įkurta 2010 metų Liepos 29d. vienija Lietuvos elektromobilių entuziastus, įmones besidominčiais elektromobilių pritaikymu, perdarymu ir gamyba. Asociacijos tikslai yra du: skatinti elektromobilių pramonę, bei skatinti elektromobilių paplitimą Lietuvoje.

Elektromobilių pramonė šiuo metu yra labai jauna visame pasaulyje, mūsų manymu ir Lietuvos įmonės gali mesti iššūkį didiesiems pasaulio gamintojams šioje rinkoje - visi gamintojai šiuo metu yra prie vienos starto linijos. Naujos šalys tokios kaip Pietų Afrikos Respublika, Kinija, Indija turi dideles ambicijas įsibrauti į iki šiol stipriai saugomą šimtamečių elektromobilių gamintojų rinką. Nors prieš 10 metų tai atrodytų lyg svajonė, šiuo metu tai realybė, nes automobilių gamintojų šimtametė patirtis ir inercija yra jiems nenaudingi faktoriai šiame pokyčių laike.

Elektromobilių rinka Lietuvoje taip pat yra labai jauna, tačiau su supratimu apie klimato kaitą, atsirandančiomis taršos problemomis, bei kylančiomis naftos kainomis - elektromobilis tampa realia ir praktiška alternatyva paprastai mašinai. Šiuo metu Lietuvos keliais jau važinėja keliasdešimt elektrinių motociklų, motorolerių, dviračių, bei keletą elektromobilių - šie skaičiai per ateinančius metus turėtų neįtikėtinai greitai išaugti. Lietuvos Elektromobilių Asociacija - tai Jūsų pagalbininkas ir žinių šaltinis apie elektromobilių technologijas, rinkos tendencijas, ir vieta kur galite rasti elektromobilių entuziastus, gamintojus ir perdarinėtojus.