Naujienos > Elektrinis „Renault Clio“ įpėdinis

Elektrinis „Renault Clio“ įpėdinis

Posted by Egle on April 2, 2011

Elektrinis RENAULT Zoe - puiki mažų automobilių alternatyva, parduodama nuo 2012-ųjų.

Paryžiaus automobilių parodoje įspūdingo „Renault“ stendo pažiba buvo ne kas kitas, o Zoe Preview modelis. Patrauklus keturių vietų automobiliukas, tikėtina, iki serijinio modelio bus perdarytas į tradicinį penkiavietį, o „Renault“ atstovybėse Zoe pasirodys 2012-aisiais, nors teigiama, kad parodoje pristatytas modelis atitinka apie 90 proc. serijinio modelio.

Elektrinis 222 Nm sukimo momentą turintis variklis ir 250 kg svorio ličio jonų baterijos sumontuotos automobilio dugne. Įkrautas Zoe gali nuvažiuoti 160 km, o iš vietos iki 100 km/h įsibėgėti per 8 sek. Maksimalus šio 100 kg sunkesnio už Clio elektromobilio greitis - 135 km/h.

Nepaisant fakto, kad į serijinę gamybą šį modelį planuojama paleisti nuo 2012-ųjų, Zoe ir būsimos kartos Clio bus pagaminti ant skirtingų platformų, o vienintelis bendras šių automobilių bruožas bus charakteringas Zoe priekis.

Įskaičiuojant ir kai kurių šalių taikomas lengvatas, elektromobilis turėtų kainuoti panašiai kaip ir dyzelinė Clio versija (apie 45 000 Lt), o ilgalaikė baterijų nuoma   kainuotų papildomus 275 Lt kas mėnesį.

Patikimi kompanijos šaltiniai teigia, kad, be pasirodysiančio Twizy (žiūrėkite žemiau), „Renault“ krypsta į tendencijas benzinu arba dyzelinu varomus modelius pakeisti į elektromobilius, kurie nuo įprastais degalais varomų automobilių skirsis specifiniais dizaino bruožais. Pavyzdžiui, kitos kartos Clio profilis visai nepanašus į Zoe - jis labiau primena dabartinę FORD Fiesta.

Pažangus, gausus naujų technologijų Zoe interjeras kažin ar bus montuojamas serijiniuose modeliuose, tačiau „Renault“ dizaino vadovas Laurensas van den Ackeris tikisi, kad pavyks subalansuoti naujų ir senų automobilių stilių. „Klientai nenori „iPod“ ant ratų, - teigia jis. - Jie nori tikro automobilio.“
renault_Zoe4.jpg
renault_Zoe1.jpg
renault_Zoe3.jpg
renault_Zoe2.jpg
www.alfa.lt informacija
 

Elektrinis „Renault Clio“ įpėdinis

Comments:

Posted by Gloriana on
You got to push it-this esesntail info that is!
Posted by mlkmzgqkyz on
cT7T5J nnbqaasfnjxp
Posted by jknwejber on
ySbwg7 , [url=http://lrlcdjusapto.com/]lrlcdjusapto[/url], [link=http://kheyjsjfvvry.com/]kheyjsjfvvry[/link], http://urcjijwxosag.com/
Posted by vytuwsxhtag on
EbEoDq ygwbqlovlxda
Posted by fkkvxc on
YY0QUS , [url=http://aiqekeppysom.com/]aiqekeppysom[/url], [link=http://kbzgzffphzls.com/]kbzgzffphzls[/link], http://iiwhjcmluvsl.com/
Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)

Please type the letters and numbers shown in the image.Captcha Code