Naujienos > Elektromobilių savininkai pasigenda lengvatų

Elektromobilių savininkai pasigenda lengvatų

Posted by admin on February 24, 2015

3-5487f110cc561.jpg

Vairuotojai, kurie įsigijo hibridinius automobilius, piktinasi, kad jų transporto priemonėms nėra taikomos tokios pat lengvatos, kaip elektra varomoms mašinoms – esą šiandien naujausios ir moderniausios transporto priemonės turi didesnės ridos funkciją, todėl nelikus skatinimo elektromobilizacija Lietuvoje apskritai sustos, antradienį rašo „Lietuvos žinios“.

Lengvatos dabar taikomos tik toms transporto priemonėms, kuriose nėra vidaus degimo variklių. Lietuvoje žinomiausios iš tokių mašinų yra „Nissan Leaf“, „Mitsubishi i-MiEV“, „Tesla Model S“. Jei elektrinis variklis veikia kartu su benzininiu ar dyzeliniu, tai jau – hibridinis automobilis, jo šeimininkas negali tikėtis lengvatų.

Trijų didžiausių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos – savivaldybių sprendimu elektromobilių vairuotojai nemoka už stovėjimą aikštelėse, o kai kuriose įkrovimo stotelėse baterijas galima įkrauti nemokamai. Elektromobiliams Lietuvoje leidžiama važiuoti viešojo transporto juostomis, pažymėtomis elektromobilio ženklu. Tačiau vairuotojai, kurie mano nusipirkę didesnės ridos elektromobilius, tikina nesulaukiantys netgi tokių lengvatų.

BNS informacija

Comments:

Posted by Intruder82 on
O kaip gi opel ampera? VDV turi bet visam pasaulyje tai elektromobilis..
Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)

Please type the letters and numbers shown in the image.Captcha Code