Naujienos > Iš nykštukinės valstybės – 1090 AG elektromobilis

Iš nykštukinės valstybės – 1090 AG elektromobilis

Posted by Egle on February 12, 2015

Nykštukinio Lichtenšteino nykštukiniai gamintojai „nanoFlowcell“ sumeistravo savo modelio „Quant F“ elektrinę versiją, kurią pažadėjo atvežti į kaštonais pražydusią Ženevą.

quant-f-elektromobilis-67158572_527_x_350.jpg

Nykštukinio Lichtenšteino nykštukiniai gamintojai „nanoFlowcell“ sumeistravo savo modelio „Quant F“ elektrinę versiją, kurią pažadėjo atvežti į kaštonais pražydusią Ženevą.

Elektrinis „sportininkas“ nedaug kuo skirtis nuo įprastojo modelio, tačiau bus padabintas naujomis „QuanteYES“ spingsulėmis, turės galinį oro aptaką, karboninį monokoką ir šiek tiek erdvesnį saloną. Automobilio elektrinėje plušės keturi motorai, maitinami elektrolitų, patalpintų specialiuose bakuose. Keturių elektrinių variklių pajėgumų suma lygi 1090 AG! Šios beveik atominės elektrinės ant ratų didžiausias greitis sieks 300 km/val., o be papildomos krovos su juo bus galima įveikti net 800 km. Beje, „Quant“ gamintojai parūpino ir dviejų laipsnių automatinę pavarų dėžę. Artimiausiu metu jie dar parūpins jam ir saugumo bandymus Jungtinėse Valstijose.

Derėtų priminti, kad daugelio šalių išradėjams draugiškoje Ženevoje praėjusiais metais kompanija „nanoFlowcell“ pristatė konceptą „Quant e-Sportlimousine“. Prototipas taip pat buvo vežiojamas keturių elektrinių motorų, kurių galia siekė 925 AG. Beje, iš vietos iki 100 km/val. Lichtenšteino limuzinas pagreitėja per 2,8 sek. Tokio rodiklio jam pavydi net ir įprastais turbininiais varikliais gainiojamų mašinų gamintojai!

www.delfi.lt informacija

Comments:

Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)

Please type the letters and numbers shown in the image.Captcha Code