Naujienos > JAV apklausos apie elektromobilius rezultatai.

JAV apklausos apie elektromobilius rezultatai.

Posted by on January 4, 2011

Jungtinėse Amerikos Valstijose kompanijos ZPryme Research and Consulting atlikta internetinė apklausa, kurios metu buvo apklausti 1,046 respondentai, išsiaiškino kas žmonėms svarbiausia elektromobiliuose, ir kokius elektromobilius jie ketina rinktis.

8.5% apklaustųjų pareiškė, kad labai tikėtina, kad jie įsigys elektromobilį per ateinančius du metus, ir 28.7% sakė, kad tai tikėtina. Iš atsakiusiųjų neigiamai, 25.8% pareiškė, kad tikėtina, kad įsigys elektromobilį per ateinančius penkis metus. 

Tarp svarbiausių dalykų, kodėl pirktų elektromobilį, buvo įvardinta kaina (66.8% visų apklaustųjų), antroje vietoje buvo sumažėjusios išlaidos kurui (50.4% respondentų). Tarp atsakiusiųjų teigiamai apie elektromobilių įsigijimą per ateinančius du metus, 64.1% respondentų pažymėjo, kad aplinkosauga ir ekologija jiems labai svarbu. 

Iš visų apklaustųjų 31.1% atsakė, kad sutiktų mokėti brangiau už elektromobilį nei paprastą automobilį. Iš viso 12.6% sakė, kad mokėtų $5,000 (12,900 LTL) daugiau už elektromobilį, nei paprastą automobilį, o 5.2% atsakė, kad mokėtų net $10,000 (25,900 LTL) daugiau už elektromobilį nei įprastą automobilį.

Nuotraukose: Nissan Lead, Ford Focus EV ir Tesla Roadster

Apklausos metu taip pat buvo paklausta apie kokius elektromobilius esate girdėję. 53.1% visų apklaustųjų žinojo Chevrolet Volt, 49.1% paminėjo Ford Focus EV, Nissan Leaf buvo paminėtas 30.8% visų apklaustųjų, Tesla Roadster žinojo 16.8%. BYD ir ZAP, bei kiti panašūs prekių ženklai buvo paminėti mažiau nei 5% visų apklaustųjų. Paklausus iš kurio gamintojo respondentas norėtų įsigyti elektromobilį, top penketukas atrodė taip: Ford (17.8% iš visų apklaustųjų), Toyota (16.7%), Chevrolet (16.0%), Honda (12.6%) ir Nissan (7.1%).

Pagal tyrimų kompanija, pagrindiniai dalykai kurių reikia, kad elektromobiliai paplistų - tai elektromobilių integravimas ir sujungimas su kitais elektroniniais prietaisais, kaip išmanieji telefonai, kompiuteriai, belaidžiai interneto tinklai. Taip pat, didesnis nuvažiuojamas atstumas ir greitesnis pasikrovimo laikas, kartu mažinant baterijų kainą. Ir galiausiai pirkėjų švietimas ir mitų griovimas apie elektromobilių galimybes. 

Visą tyrimą galima rasti čia.

Comments:

Posted by Zabrina on
Good point. I hadn't tghuoht about it quite that way. :)
Posted by mebmogjhw on
ZuY7j8 qicbjgawhkfo
Posted by dlmqtsfdi on
dG4j0J , [url=http://mbxiogggslzv.com/]mbxiogggslzv[/url], [link=http://musidgeeoqyr.com/]musidgeeoqyr[/link], http://bzxgxxchmcpp.com/
Posted by rtniunatu on
MgnvBA erclnyhaoeec
Posted by seyadqhysj on
iIFdvI , [url=http://tsrgyntghrlz.com/]tsrgyntghrlz[/url], [link=http://odyriiuuphdy.com/]odyriiuuphdy[/link], http://vipoeipgeqme.com/
Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)

Please type the letters and numbers shown in the image.Captcha Code