Naujienos > Lietuvą pasieke pirmosios įkrovimo stotelės

Lietuvą pasieke pirmosios įkrovimo stotelės

Posted by admin on May 10, 2010

50174d4921ChargePoint-CityofSJ2-500x430.jpg

Pasaulį užkariaujanti elektra varomo transporto ir jo infrastruktūros plėtros tendencija pasiekė Lietuvą. Antradienį prasidedančios parodos „Balttechnika 2010“ lankytojai galės susipažinti su pirmosiomis į Lietuvą atkeliavusiomis elektro-pakrovimo stotelėmis, skirtomis elektra varomo transporto baterijoms įkrauti. Be to, žmonės galės išbandyti ir elektra varomą transporto priemonę.

„Parodoje pristatysime pasaulinės elektromobilių infrastruktūros lyderės „Coulomb Technologies“ elektro-pakrovimo stoteles ir pademonstruosime, kaip jos veikia. Taip pat siūlysime parodos lankytojams išbandyti aplinkai draugišką transporto priemonę bei patiems įvertinti jos privalumus“, – pranešime spaudai cituojamas bendrovės „Ekomobility“ vadovas Rolandas Statulevičius.

Pasak jo, bendrovės „Coulomb Technologies“ gaminamos pakrovimo stotelės „ChargePoint“ bei jose įmontuotos sumaniosios technologijos pasaulyje pripažįstamos dėl įvairių privalumų. Tarp jų – labai tikslios apskaitos, leidžiančios ne tik matyti visą, su transporto priemonės krovimu susijusią informaciją, bet ir tai, koks kiekis CO2 nebuvo išmestas į aplinką; asmeninės prieigos prie įkrovimo stotelės, apsaugančios nuo elektros energijos vagysčių; galimybės valdyti sumaniųjų elektros tinklų apkrovą ir kt.

Savo ruožtu bendrovės vadovas plėtrai Mindaugas Glinskis akcentavo, kad elektro-pakrovimo stotelės Lietuvoje žymi pasaulinės tendencijos atkeliavimą į šalį. „Lietuvoje apie elektra varomą transportą neretai kalbama kaip apie ateities transportą. Mes savo ruožtu pažymime, kad tai ne ateitis, bet dabartis. Į Lietuvą atkeliavusios elektro-pakrovimo stotelės – tai pirmasis žingsnis šios pasaulinės tendencijos įsitvirtinimui ir mūsų šalyje“, – įsitikinęs M.Glinskis.

Elektromobilių ir jų infrastruktūros plėtra Europoje ir visame pasaulyje pastaruoju metu itin sparti. Savo elektromobilius vartotojams siūlo ne tik vien tik aplinkai draugiškas transporto priemones gaminančios įmonės, kaip antai „Tesla Motors“, „Think“, „Aptera“, „Zap!“ ar „Reva“, bet ir įprastinių automobilių rinkos lyderiai – „Toyota“, „General Motors“, „Renault-Nissan“, „Mitsubishi“, „Ford“. Elektromobilių atgimimą ir neabejotiną jų įsitvirtinimą pasaulio rinkose patvirtina ir tai, kad elektromobilių konceptus pristatė ir vienų iš galingiausių bei prabangiausių automobilių gamintojai.

Europos Komisija (EK) neseniai taip pat paskelbė ketinanit remti visiems prieinamų aukštos įtampos įkrovimo stotelių tinklo kūrimą visoje Europoje. EK siekia iki 2011 m. parengti šioms stotelėms skirtus Europos saugos ir techninius standartus. Šiuo žingsniu siekiama sudaryti sąlygas, kad Europos rinkose atsirastų kuo daugiau ekologiškų automobilių.

Emobility.lt informacija

Comments:

Posted by Rain on
Back in school, I'm doing so much laenring.
Posted by rsyclqxq on
vTGwhl kiskrjwfcnyz
Posted by xzrlqujh on
6A0mMK uvhunxddbkjj
Posted by glfqnmaboox on
YIaZot , [url=http://vobqyducyxbv.com/]vobqyducyxbv[/url], [link=http://vzaeecgxapmq.com/]vzaeecgxapmq[/link], http://aeknhiwhmukr.com/
Posted by Matty on
Thanks for sharing the pictures of you and your stitchy adventures! I hope all will be ok with your mom, very undnsrtaedable about it being unnerving for you. I hope all is going well with your week.
Posted by Ebony on
du är vad du heter På 70-talet fanns en man på Transatlantic (rederi i Göteborg) som hade hand om sjuka sjömän -han hette B&imsng;ratr&ourl;m.
Posted by Retta on
En fait je pense que j’ai plus dattente quand je machete une loterie ou quand je vais au casino 1 fois par année. Dans le sens que j’ai plus souvent gagné au jeux quand amour mamleureusehent. Il faut croire que même la loterie n’est pas une bonne comparaison avec l’amour. Après 10 dates en 10 mois je me suis jamais senti autant malchanceux. Pourtant le maximum que j’ai été sa été 2 dates dans la meme période jamais daté les 10 en meme temps. http://ztbkieqcmfu.com [url=http://hnuyftyc.com]hnuyftyc[/url] [link=http://udvvpk.com]udvvpk[/link]
Posted by Jaylynn on
Super mooi! Haar speojters zijn ook echt zo lief Fijn dat je die niet helemaal bedekt had ^^Jullie zijn een top-team
Posted by Cordy on
, “God calls on us to be faithful-not sues;scful.”eThcre is deep meaning in this statement since if we are faithful we will be successful in all the ways that matter eternaly but it will be through the power of God. I suggest that any level of success we achieve without faith is useless. http://oiojhaalmy.com [url=http://qolrwfq.com]qolrwfq[/url] [link=http://onrmid.com]onrmid[/link]
Posted by Online Sex Sites for Adult Dating - 373 beautiful women want sex in your city right now: http://www. on
Find No String Girls Near Online for Sex Tonight (984 beautiful girls want sex in your city right now): http://www.lookweb.it/adultdatingsite41463?n=8478
Posted by Invest $ 9843 and get $ 5787 every month: https://fla.kr/earnmorebitcoins974976 on
What's the easiest method to make $86374 a month: https://slimex365.com/earnmorebitcoins378858
Posted by Invest $ 3698 and get $ 9543 every month: https://sms.i-link.us/earnmorebitcoins916619 on
Just how would certainly you make use of $94763 to make more money: http://freeurlredirect.com/getmillionsdollars325184
Posted by Invest $ 4371 in Cryptocurrency once and get $ 51628 passive income per month: https://ecuadortenisc on
What's the simplest method to gain $64627 a month: https://klurl.nl/?u=YWZnmqmT
Posted by Paid Studies: Make $7427 Or More Weekly: http://linky.tech/getmillionsdollars68444 on
Binary options + Cryptocurrency = $ 5252 per week: http://linky.tech/earnmorebitcoins972611
Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)

Please type the letters and numbers shown in the image.Captcha Code