Naujienos > „Rimac Concept One“ – konceptualus kroatų elektrinis superautomobilis

„Rimac Concept One“ – konceptualus kroatų elektrinis superautomobilis

Posted by Egle on September 28, 2011

Frankfurto automobilių parodoje kartu su naujausiais automobilių industrijos perlais buvo pristatytas ir naujutėlaitis „Rimac Concept_One EV“ – saldus 23-ejų metų Kroatijos automobilių dizainerio Matės Rimačo (Mate Rimac) kūrybos vaisius. Įspūdinga ne tik šio automobilio išvaizda, bet ir techninių charakteristikų samplaika: 1088 AG, 3800 Nm sukimo momentas, 0-100 km/h – per 2,8 sek. Telieka pridurti, jog šis elektrinės kartos automobilių galiūnas, išvystantis 305 km/h greitį, vienu energijos įkrovimu nuskrieja ne keliasdešimt, o visus 600 km.

Jei visi šie skaičiai ir grakštūs kėbulo kontūrai virs realiu, tačiau ribotos serijos modeliu, prekyboje pasirodysiančiu 2013-aisiais, „Concept One“ neabejotinai bus vienas iš elektrinių superautomobilių segmento pionierių.

Panašiai, kaip ir prieš dvejus metus Frankfurto parodoje pristatytoje „Audi e-tron concept“ koncepcijoje, „Concept One“ sumontuoti keturi nepriklausomi elektriniai varikliai – po vieną kiekvienam ratui. Variklių sukimo momentas pasižymi ne tik pribloškiančios dinamikos skaičiais, bet ir preciziškai tiksliu ir vienodu galios kiekvienam iš keturių ratų paskirstymu. Tai užtikrinti padeda „All Wheel Torque Vectoring“ sistema, kurią sudaro priekinių ir galinių ratų subsistemos, kiekviena iš kurių turi po du simetriškus variklio kontrolės-redukcijos-pavarų dėžės blokus.

M. Rimačo dizaino ir inžinerijos komandoje darbuojasi ir buvęs „Magna Steyr“ dizaineris Adrijanas Mudris (Adriano Mudri). Jo sfera – anglies pluošto kėbulas, jo linijos. Į vairuotoją orientuotą elektrinio superautomobilio interjerą projektavo dizaino bendrovėje „Pininfarina“ kadaise besidarbavusių specialistų kolektyvas, vadovaujamas Gorano Popovičiaus (Goran Popović).

M. Rimačas pranešime spaudai informuoja, jog planuojama pagaminti 88 egzempliorius, o gamybą pradėti 2013-aisiais. Tiesa, kol kas nėra žinoma, kur automobiliai būtų gaminami ar kiek jie galėtų kainuoti.

Rimac1.jpg

www.technologijos.lt informacija

Comments:

Posted by Kasara on
Hey, kilelr job on that one you guys!
Posted by Meadow on
Jennie skriver:Åh du bara måste googla ugglor av toarulle, så får du se suglrguleipt och jättelätt pyssel!Min 6åriga dotter har tillverkat flera fina ugglor. Tror Johanna skulle gilla dem!
Posted by Keydrick on
the hell does it have to do with bi-racial..All the more reason for you to be racist about him - KKK people HATE when people of opposite races coelmngi-..."You are an idiot racist. I'm caucasian, my wife is Chinese. So if any of my children win the Presidency when they are old enough is everyone going to claim that one of them is the first Chinese President of the US?Go back to the racist cesspool where you came from... http://susumuzn.com [url=http://lqdyxadebw.com]lqdyxadebw[/url] [link=http://cnmybod.com]cnmybod[/link]
Posted by Hotel Transsilvanien 3 - Ein Monster Urlaub ganzes Film online anschauen on
El Justiciero 2 Completa DVD MEGA LATINO 2018 online Hd
https://www.sphere.social/hello/events/view/4839


VER El Justiciero 2 (2018) Online Película Completa en Español
https://www.sphere.social/hello/events/view/4852


[MEGA-HD]™ El Justiciero 2 Completa (2018) Online
https://www.sphere.social/hello/events/view/4861Regarder|HD1080px [Equalizer 2] Streaming VF Film 2018 Complet
https://www.sphere.social/hello/events/view/4865


ReGaRDer!™ Equalizer 2 [Film!2018] Streaming VF Complet
https://www.sphere.social/hello/events/view/4868

VOIR! REGARDER Equalizer 2 Streaming VF 2018
https://www.sphere.social/hello/events/view/4872G@nZeR ~[The Equalizer 2 ] Complete Stream Deutsch Online
https://www.sphere.social/hello/events/view/4876


The Equalizer 2 Ganzer Film Stream Sub German Deutsch
https://www.sphere.social/hello/events/view/4881


The Equalizer 2 2018 Streaming ITA, Guarda Film Completo Italiano HD
https://www.sphere.social/hello/events/view/4885Assistir O Protetor 2 Filme Completo Dublado Online - HD 2018
https://www.sphere.social/hello/events/view/4886
Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)

Please type the letters and numbers shown in the image.Captcha Code