Naujienos > Siūloma, kad maršrutinio transporto juostomis galėtų važiuoti ir elektromobiliai

Siūloma, kad maršrutinio transporto juostomis galėtų važiuoti ir elektromobiliai

Posted by on November 24, 2012

 

Maršrutiniam transportui skirta eismo juosta bus leidžiama važiuoti elektromobiliams ir automobiliams su daugiau nei keturiais žmonėmis. Tai numatoma Susisiekimo ministerijos parengtame Kelių eismo taisyklių projekte, kuris bus svarstomas trečiadienio Vyriausybės posėdyje.

 

Naujosiose eismo taisyklių numatomi specialūs kelio ženklai skirti elektromobilių vairuotojams, kurie nurodys, kur maršrutiniam transportui skirta juosta galės važiuoti ir elektromobiliai.

Taip pat maršrutinio transporto juostose kai kur gali atsirasti simbolis "4+", reiškiantis, kad ja leidžiama naudotis lengviesiems automobiliams, kuriuose važiuoja keturi ir daugiau žmonių.

Įsigaliojus naujai Kelių eismo taisyklių redakcijai planuojama gatvėse įrengti kelio ženklus, kurie nurodys tik elektromobiliams skirtas stovėjimo vietas.

Susisiekimo ministerijos parengtame nutarimo projekte teigiama, kad elektromobilių įtraukimas į Kelių eismo taisykles prisidės prie elektra varomų transporto priemonių skatinimo bei padės įgyvendinti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatas.

delfi.lt informacija 

Comments:

Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)

Please type the letters and numbers shown in the image.Captcha Code