Naujienos > Unikalų komercinį hibridinį automobilį lietuviai parodys visai Europai

Unikalų komercinį hibridinį automobilį lietuviai parodys visai Europai

Posted by admin on May 9, 2014

Capture.PNG

Kasmet Europos keliuose vykstančiame elektromobilių maratone, kuris užsuka ir į Lietuvą, šiemet pirmą kartą visą trasą įveiks ir Lietuvos komanda. Debiutantai „Judu Vytautas Team“, šiame maratone važiuosiantys komerciniu įkraunamu hibridiniu automobiliu, žada garsinti Lietuvos vardą bei nustebinti ne tik maratono dalyvius ir žiūrovus, bet ir patį maratono globėją – Monako princą.

1930 m. pasaulis išvydo pirmąjį automobilių maratoną iš Talino į Monaką. 1938 metais graži tradicija baigėsi, kai Estiją okupavo ir ją nuo Europos atskyrė geležine uždanga. 2011 m. sena tradicija buvo atkurta, o startą atgimusiam maratonui, kuriame pradėjo varžytis elektromobiliai, davė Monako princas Albertas II.

Šiemet pirmą kartą visą trasą, nuo Sankt Peterburgo iki Monte Karlo, išbandys ir ekipažas iš Lietuvos. Birželio 3 dieną startuosianti „Judu Vytautas Team“ žada visus ralio dalyvius ir žiūrovus nustebinti prie starto linijos pastatydami pirmą kartą tokiose lenktynėse dalyvausiantį ne asmeninį, o komercinį automobilį.

„Judu Vytautas Team“ važiuos Lietuvoje projektuotu ir pagamintu įkraunamu hibridiniu komerciniu automobiliu, panaudojant populiariojo „Iveco Daily“ bazę. Šį automobilį kartu sukūrė UAB „Elinta“ ir UAB „Transmitto“.

„Dažnai kalbame apie būtinybe taupyti degaalus asmeninėse kelionėse. Tačiau nereikia užmiršti komercinio transporto, kuris suvartoja daugiau degalų už asmeninius automobilius. Šio transporto priemonių segmento „žalinimas“ sutaupytų gerokai daugiau gamtos išteklių“, – teigia „Judu Vytautas Team“ komandos atstovai Vytautas Dailydka ir Vytautas Kleinauskas.

Staigmenos Monako princui

Minėtu automobiliu kirtę Monako F-1 trasos finišo liniją, kuri simbolizuos ir maratono pabaigą, ekipažo nariai nežada sustoti stebinę Europos ir įteiks Monako princui, kuris žinomas kaip itin didelis ekologijos šalininkas, išskirtines dovanas, kurios parodys, kad Lietuvoje sėkmingai vystomi ekologiją skatinantys ir užtikrinantys gaminiai, kurie tinka net ir monarchams. Komanda dar kartelį pasauliui primins apie Lietuvą bei sutvirtins Lietuvos ir Monako ryšius.

Kol kas „Judu Team“ nariai nenori atskleisti, kokios tai bus dovanos, tačiau pripažįsta, kad jos yra itin susijusios su ekologiškumu, bei yra 100 proc. sukurtos Lietuvoje. Viena iš jų yra susijusi su ekologiško tipo transporto priemonių skatinimu.

Komandos nariai taip pat pastebi, kad dovanų krepšys, nors ir paruoštas, tačiau dar nėra pilnas. Tad kiekvienas norintis gali siūlyti, ką dar itin ekologiško ir sukurto Lietuvoje galima perduoti Monako princui. Tai galima padaryti komandos Facebook paskyroje. Kuomet bus surinktas visas ekologiškų dovanų krepšys, tuomet žadama atskleisti, kokių lauktuvių iš Lietuvos sulauks Monako princas.

Lietuvos komandos startas be partnerių būtų sudėtingas, todėl „Judu Vytautas Team“ dėkoja jau prie projekto prisidėjusiems savo partneriams, kurie neabejingi naujoms idėjoms, iššūkiams ir ekologijai.

Birželio 6 d. maratono dalyviai aplankys Panevėžį ir Kauną.

15min.lt informacija

Comments:

Posted by Beyonce on
scroll naturale! lo aggiungiamo all’idea di uno stand tutto maxischermi di ultimissima generazione messi in verticale e fuochi d&tfi17;ar#i82cio e elefanti danzerini ecc. ecc.(a venerdì giovanni, ci dovremmo essere) :)
Posted by Dahrann on
Wow, I figured at least the Twihards would love it. I almost feel bad for SM, that's gotta bu.k'Yrnnow I still can't get over the whole imprinting the newborn thing or even just in general, taking away a person's choice like that is kind of a squick for me. It, it just reminds me of those Harry/Draco veela fics... except one of them is like 10 minutes old. Ewwie.
Posted by Turk on
This is very good news, but like Jason I have deep concerns about the RINOs. We gain nothing if in a close vote a Susan Collins or Olympia Snowe want to reach across the aisle and make soenthimg happen. It will take a few cycles to get these RINOs out. Great post Matt! http://qqdqocwvwf.com [url=http://wxqyrpgpbg.com]wxqyrpgpbg[/url] [link=http://lxawmuxmr.com]lxawmuxmr[/link]
Posted by Mauve on
Thank you very much! I&7812#;m glad you checked it out!! Hope to see you out here and I hope you liked our facebook page also!
Posted by Johnette on
Gloria, on va arranger ça, il suffit de siffler Antoine qui est le webmestre du site, il est d’une troublante efÂfƒacitÃci©, dans ses articles, livres, et sur le clavier http://fqhgkmg.com [url=http://vmpdfdzmu.com]vmpdfdzmu[/url] [link=http://trijmpliwm.com]trijmpliwm[/link]
Posted by Kjosas on
Kiekviena diena ateinu pas jus ir kiekviena jus mane stebenate Nuostabus straipsnis, aciu kad rasote!
Posted by Rivanda on
Aciu uz straipsni!
Posted by Visaginietis on
Sveiki, mes su malonumu norime paskelbti apie jusu imone musu naujienu portale https://www.visaginietis.lt . Ar jus domina benradarbiavimas? Aciu
Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)

Please type the letters and numbers shown in the image.Captcha Code