Naujienos > Vilniuje – pirmasis taksi elektromobilis „Nissan Leaf“

Vilniuje – pirmasis taksi elektromobilis „Nissan Leaf“

Posted by admin on February 13, 2015

nissan-leaf-taksi-54ddbf4f3e7dd.jpg

Artėjantį šventinį savaitgalį vilniečiai, išsikvietę taksi automobilį per „eTAKSI” užsakymų sistemą, gali ne tik sulaukti patvirtinimo, kad už kelių minučių jų paimti atvyks elektromobilis „Nissan Leaf“, bet ir būti pavežėti nemokamai. Pirmasis taksi elektromobilis Vilniuje nemokamas keliones pradeda jau šiandien, o užbaigs pirmadienį, per Vasario 16- ąją.

Šansas nemokamai pasivažinėti „Nissan Leaf“ gali nusišypsoti bet kuriam vilniečiui, išsikvietusiam taksi per „eTAKSI” sistemą. Tiesa, specialiai užsisakyti nemokamos kelionės elektromobiliu nebus galima. Sistema automatiškai perduoda užsakymą arčiausiai kliento esančiam taksi automobiliui.

„Manome, kad laimingųjų keleivių per šventines dienas iš viso turėtų būti apie 100 – 150, priklausomai nuo eismo intensyvumo ir kelionių trukmės”- sako įmonės vadovas Andrius Norkaitis.

Pasak A.Norkaičio, šios akcijos tikslas ne tik pradžiuginti taksi klientus nemokama kelione, bet ir išbandyti elektromobilį taksi darbui: bus vertinamos „Nissan Leaf“ eksploatacijos sąnaudos, patogumas, efektyvumas, klausiama keleivių nuomonės.

„Jeigu per šią akciją elektromobilis pateisins mūsų ir klientų lūkesčius, galbūt greitu laiku pasiūlysime galimybę nuolatos važinėti šiais ekologiškais ir ekonomiškais automobiliais. Elektromobilius taksi transportui praėjusiais metais jau pradėjo naudoti nemažai JAV kompanijų. Europoje jie irgi sparčiai populiarėja. Kaip greitai taksi elektromobiliai prigis Lietuvoje, priklauso ne tik nuo taksi kompanijų. Labai daug lems miestų infrastruktūra, elektromobilių įkrovimo stotelių plėtra. Kol kas Vilniaus mieste yra keturios elektromobilių įkrovimo aikštelės. Pažiūrėsime, ar taksi to užtektų”- sako A. Norkaitis.

15min.lt informacija

Comments:

Leave a Reply(Your email will not be publicly displayed.)

Please type the letters and numbers shown in the image.Captcha Code