output_cotlt8.gif

Programišiai rado „Tesla Model S“ saugumo spragų

Posted by Jurgita on August 7, 2015

download.jpg

Šešias – tiek skylių rado kibernetinio saugumo ekspertai, patikrinę „Tesla Model S“ elektromobilius. Programišiams pasinaudojus jomis pavyktų perimti automobilio valdymą ir sukelti rimtų saugumo problemų automobilio vairuotojui.


4 Comments Read full post »

Naujas Įkrovimo Stotelių Žemėlapis

Posted by admin on July 21, 2015

Map.png

Lietuvos Elektromobilių Asociacija paskelbė naują įkrovimo stotelių žemėlapį bendradarbiaujant su PlugShare.com. Šis žemėlapis yra daug patogesnis naudojant išmaniuosius telefonus. Naudojant šį žemėlapį paprasta be jokios registracijos įtraukti naujas įkrovimo vietas, kelti nuotraukas ar atsiliepimus apie esamą įkrovimo stotelę.

1 Comment Read full post »

Tesla Model S tapo dar greitesnė

Posted by admin on July 19, 2015

tslas.png

„Tesla“ pristatė keletą elektromobilio „Model S“ atnaujinimų. Pirmiausia, „Model S P85D“ gauna didesnės talpos – 90 kWh – baterijas, kurios leis įveikti 24,1 km didesnį atstumą. Už 3 000 JAV dolerių.

0 Comments Read full post »

Elektromobilių paklausa sparčiai didėja

Posted by admin on July 13, 2015

Lietuvoje gegužės 1 dieną važinėjo 104 elektromobiliai, arba net 6,4 karto daugiau negu prasidedant 2014 metams, kai jų tebuvo 16.

Untitled.png

0 Comments Read full post »

Renault-Nissan aljansas pardavė savo 250 000-ąjį elektromobilį. Baltą Renault ZOE įsigijo kompiuterių specialistas iš Prancūzijos.

cover-995x456.jpg

 

0 Comments Read full post »

Ekologiško transporto priemonių savininkai jau gali naudotis nauja nemokama elektromobilių įkrovimo stotele, įrengta pačioje autostrados Vilnius – Klaipėda širdyje. Ši stotelė veikia prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ automobilių stovėjimo aikštelėje (iš Vytėnų pusės).

meg_527_x_395.jpg

0 Comments Read full post »

Siūloma nustatyti lengvatinį 9 procentų PVM tarifą naujiems hibridiniams automobiliams ir 0 procentų PVM tarifą naujiems elektromobiliams.

54.jpg

3 Comments Read full post »

Geteborge jau rieda pirmieji elektriniai autobusai. Tai jau antrasis Švedijos miestas, kuriame elektrobusai keičia įprastas dyzelinu varomas viešojo transporto priemones.

atsisisti_527_x_349.jpg

26 Comments Read full post »

Savomis rankomis susikonstruoti elektromobilį pamėgina tiek auksarankiai mėgėjai, tiek automobilių veikimą tyrinėjantys mokslininkai. Tad Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai ir dėstytojai paėmė ir sukūrė savo originalų elektromobilį. Šio projekto kūrėjus tokiam darbui paskatino ne tik siekis praktiškai išmėginti savo ir universiteto galimybes, bet ir noras tokiu būdu paremti gamtosaugines idėjas.

vgtu_527_x_315.jpg

0 Comments Read full post »

Automobilių gamintojo Tesla Motors generalinis direktorius Elonas Muskas pareiškė, kad pirmieji kompanijos automobiliai su bepilote valdymo sistema rinkoje pasirodys jau po trejų metų. Apie tai praneša CBC.

tesla-motors-show-girl-680_527_x_296.jpg

8 Comments Read full post »

Nors į Lietuvą elektromobilių infrastruktūra ir automobiliai skverbiasi labai lėtai, technologijoms tobulėjant, o kartu elektromobiliams pingant, elektromobilių plėtros procesas gali paspartėti.

elektromobilis-68031136_527_x_350.jpg

0 Comments Read full post »

Prieš dvi savaites Palangoje finišavo „Lietuvos energija“ įmonių grupės narės UAB „Energijos tiekimas“ ir VšĮ „Autoeventus“ organizuotos pirmosios šalyje elektromobilių lenktynės „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“. Vilnius – Palanga“.

elektromobiliu-lenktynes-vilnius-palanga-pasikrauk-555ecea0d38b2_527_x_351.jpg

10 Comments Read full post »

Lietuvoje atsirado pirmasis hibridinis visureigis „Mitsubishi Outlander PHEV“. Serijinio „range-extended“ (ilgo nuotolio) „plug-in“ tipo hibridinio automobilio pirkėja tapo verslininkė iš Šiaulių.

mitsubishi-outlander-phev-68044818_527_x_350.jpg

0 Comments Read full post »

Elektromobiliai norvegams jau apkarto

Posted by Egle on May 18, 2015

Kone ketvirtį naujų įregistruotų automobilių varo elektriniai varikliai. Tokia Norvegijos statistika. Tačiau ekologišką transportą skatinanti šalies valdžia spaudžia stabdžius, nes net jai tai tapo per brangu.

6667_527_x_322.jpg

5 Comments Read full post »

BMW i3 bandymas: šuolis į neatrastą žemę

Posted by Egle on May 18, 2015

Tai galima elektromobiliu nuvažiuoti į Palangą ar ne? Tokio klausimo ne kartą sulaukiau grįžusi iš pirmųjų elektromobilių lenktynių Vilnius–Palanga.

Atsakymas nėra paprastas – teoriškai galima, tačiau praktiškai, pripažinkime, ne.

team.jpg

 

390 Comments Read full post »